شکم تخت چه غذایی می خورد ؟


شکم تخت چه غذایی می خورد ؟ …

بعضی از افراد، به شدت می‌خواهند که عضلات شکمشان را پرورش دهند . در شرایط عادی، با نظم و انضباط و تعهد زیادی می‌توانید به نتیجه برسید. اما برای داشتن عضلات شش تکه نیاز است در کنار تمرینات ورزشی رژیم غذایی مشخصی نیز داشته باشید . در ادامه با غذاهایی که

به تخت کردن شکم شما کمک می کند آشنا می شویم :

مارچوبه

مارچوبه فیبر زیادی دارد و برای درمان نفخ نیز موثر است. مارچوبه خاصیت آنتی اکسیدانی زیادی دارد و مانند یک ادرارآور ملایم است که از افزایش وزن جلوگیری می‌کند. اگر فردی از سبزیجات استفاده نکند چربی شکمی کمتری را می‌سوزاند.

غلات سبوس‌دار

کربوهیدرات‌های پیچیده و خصوصاً غلات سبوس دارد چربی شکم را کاهش داده و به تناسب اندام کمک خواهند کرد. غلات عامل افزایش هورمون‌هایی در بدن هستند که مانع زیاد خوردن غذا می‌شوند. افرادی که این تغذیه را انتخاب می‌کنند چربی بیشتری در شکم خود خواهند سوزاند. برنج قهوه‌ای و نان سبوس‌دار را باید به غذای خود اضافه کنید. این‌ها فیبر زیادی دارند و برای کاهش وزن موثرند.

چای سبز

چای سبز دارای آنتی اکسیدان زیاد بوده و برای سلامت شما عالی ست. آنتی اکسیدان های چای سبز برای کاهش چربی‌ها فوق‌العاده اند. این مواد میزان اکسیژن بدن را زیاد کرده و سوخت کافی برای آن تأمین می‌کنند. در نتیجه‌ی این‌ها عملکرد شما بهبودیافته و می‌توانید قبل از تمرینات ورزشی نوشیدن چای سبز را انتخاب کنید.

بادام

بادام باعث بهبود کارکرد دستگاه گوارشی شده و از یبوست و نفخ ممانعت می‌کند. این خوراکی فیبر زیادی دارد که برای قند خون و سیر شدن سریع شما عالی است. مصرف روزانه‌ی حدود ۳۰ عدد بادام در روز باعث می‌شود چربی شکمی بیشتری را از دست دهید زیرا فیبر بیشتری بدن دریافت خواهد کرد.

 

در ادامه با تفاوت تندرستی و بدنسازی بیشتر آشنا شویم …

 

پاسخ دهید

Pin It on Pinterest