چیز کیک موز بدون نیاز به فر


چیز کیک موز بدون نیاز به فر … این چیز کیک بسیار خوشمزه بدلیل عدم نیاز به فر یکی از محبوب ترین و آسان ترین چیزکیک ها است.

مواد لازم برای تهیه چیز کیک موز بدون نیاز به فر :

٣ عدد موز

١ بسته پودینگ آماده موز

۳/۴ فنجان شکر

٢٠٠ گرم خامه فرم گرفته

یک و ۳/۴ فنجان بیسکویت پتی بور

۱/۲ فنجان کره

١ بسته پنیر خامه ای

شیر به میزانی که روی بسته پودینگ نوشته شده است.

 

طرز تهیه چیز کیک موز بدون فر :

ابتدا بیسکویت پتی بور را با میکسر خورد می کنیم و با کره که قبلا در دمای محیط قرار داده ایم مخلوط می کنیم تا کره کاملا به خورد آن برود. سپس در ظرفی که می خواهیم چیز کیک را در یخچال بگذاریم کاغذ روغنی می اندازیم. طوریکه از اطراف اضافه بیاید و برای بیرون آوردن چیز کیک راحتر باشد.

سپس مخلوط بیسکوییت و کره را در ظرف ریخته پهن می کنیم و کاملا صاف می کنیم سپس موزهای حلقه حقه شده را روی آن می چینیم. در ادامه پودر پودینگ و شیر را با هم مخلوط می کنیم و کاملا به هم می زنیم و در ادامه خامه و شکر و پنیر خامه را به آن اضافه می کنیم

و کل مواد را خوب به هم می زنیم. مخلوط را روی موزها می ریزیم و دوباره حلقه های موز را می گذاریم و در آخر دوباره مخلوط پودینگ و خامه را می ریزیم و ظرف را داخل یخچال می گذاریم. در آخر با موز و خامه آنرا تزیین می کنیم. چیزکیک شما آماده شد .

نوش جان و لذت ببرید !

 

خواص مواد غذایی اصلی :

موز به دلیل داشتن پتاسیم ضد سرطان بوده و برای ماهیچه ها بسیار مفید است . موز خاصیت خونسازی در بدن دارد و برای افراد کم خون و لاغر بسیار مفید می باشد . موز جوشانده سبب قطع شدن خونریزی می شود . موز با عسل ضعف بدن را از بین می برد . موز برای رشد بدن بسیار مفید است و …

 

پاسخ دهید

Pin It on Pinterest